TAGASI - Leidsin kodu

Boonus

11.06.2019
Liik: Kass
Sünniaeg: 01.01.2018
Sugu: Isane
Tehtud protseduurid: Kastreeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje

Boonus on kodupaljundaja ohver – kassiomaniku ohver, kes siiralt usub, et kassipoegi on vaja kodustes tingimustes juurde toota, kes jagab kassipoegi laiali peredele, tundmata mingitki huvi, millistes tingimustes loom elama hakkab või milline saab olema tema saatus ning käpakäik.
Boonus loovutati perele, kes pole suuteline endagi eest hoolt kandma, liiati veel looma eest. Aastaseks saanud kassipoiss, kes oli ära solgutatud ja väntsutatud, osutus ühel päeval probleemseks ja tuli likvideerida.
Armas kodupaljundaja, vaata hoolega, ehk on Boonus just sinu lemmiku järglane. Soovid sa teda nüüd tagasi? Ilmselt mitte!
Boonusest on tänaseks saanud 1,5-aastane tubli kass, kes otsib uut ja head kodu. Sellist, kus temast tõesti hoolitakse ja armastatakse. Ta on suurepärase iseloomuga, otsib tähelepanu ja naudib paisid, teiste kassidega on suhted head.
Kiisupoissile on tehtud kõik vajalikud protseduurid – ta on saanud korralikult parasiiditõrjet, kastreeritud ja kiibitud ning korduvalt vaktsineeritud. Kui Sinu pilk jäi armsal Boonusel pidama, siia anna sellest julgelt teada. Kirjutada võib meiliaadressile kodu@gabrieliloomadeelu.eu ja tule kiisuga tutvuma!

Tekkis huvi? Täida ankeet ja paku kodu!