TAGASI - Otsin Kodu

Betsy

01.01.2022
Liik: Kass
Sünniaeg: 07.10.2020
Sugu: Emane
Tehtud protseduurid: Steriliseeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje
Turvakodus alates: 30.04.2021

Betsy otsib kodu! Betsy on 2020. aastal sündinud noor kassipreili, kes on pärit Sipa kandist. Sealt saabus minu hoole alla kuueliikmeline kassiseltskond, esimestena neist jõudsid turvakoju Betsy ja Baiba.
Kui Baiba lasi end paar nädalat pärast saabumist juba paitada, siis Betsy kodunemine on natuke raskemini läinud. Ta oli algul üsna sõjakas, susises ja vehkis käppadega. Nüüdseks on ta oluliselt leebunud, aga paikass ta veel endiselt ei ole. Seevastu uudistada meeldib Betsyle küll ja uudishimu on väga heaks eelduseks, et inimesega harjuda! Teiste kassidega saab ta samuti väga hästi läbi.
Aega ja rahulikku lähenemist vajab Betsyke veel palju, aga kodus kindlate inimeste seas oleks progress kindlasti kiirem, seega sooviksin väga, et ta juba ruttu kodu leiaks.
Betsyl on tehtud kõik vajalikud protseduurid, ta on steriliseeritud, vaktsineeritud, kiibistatud ja saanud regulaarselt parasiiditõrjet. Kui tunned, et just sina oled väljakutseks valmis ja soovid ühe veidi tõrksama kassipreili südame võita, võta palun ühendust kodu@gabrieliloomadeelu.eu!

Tekkis huvi? Täida ankeet ja paku kodu!