TAGASI - Leidsin kodu

Bella

08.02.2020
Liik: Kass
Sünniaeg: 01.09.2018
Sugu: Emane
Tehtud protseduurid: Steriliseeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje

Bella on pärit Kabala tänavatelt, kus ta veetis oma esimesed elukuud koos vend Bingoga. Pisikestena ema kaotanud põnne kasvatas Mr BoBo, kes ühel päeval õnnetult vigastas oma jalga ja vajas selletõttu kiiresti arstiabi ning kohta hoiukodus. Koos BoBoga õnnestus kohe ära tuua ka Bingo, kuid väike Bella oli liiga ettevaatlik ning lipsas inimeste eest kuuri peitu. Sinna ta kahjuks pidigi mõneks ajaks üksi jääma, kuni lõpuks ka tema kätte saadi ja kliinikusse toimetati.
Kliinikus tuvastati tal piimanäärmete hüperplaasia ning põletik kõrvades, mille põhjstajaks ikka see kole kõrvalest. Kiisule määrati vastav ravi ning lubati hoiukoju rahunema ja taastuma. Paranemine läks õnneks kiiresti ja arake Bella hakkas üsna ruttu ümbruse vastu suuremat huvi tundma.
Bellast on saanud hea mängukaaslane oma vennale Bingole, samuti on ta seltsiv teiste kiisudega. Usaldus inimese vastu on taastunud, võib olla ehk veel pisut, pisut vajab julgustamist. Paisid naudib ja nurrumootor on täiesti korras.
Bella on steriliseeritud, kiibistatud ja vaktsineeritud ning saanud regulaarselt parasiiditõrjet. Tema kohta saab rohkem teada, kui kirjutada meiliaadressile kodu@gabrieliloomadeelu.eu!

Tekkis huvi? Täida ankeet ja paku kodu!