TAGASI - Otsin Kodu

Anna

29.04.2019
Liik: Kass
Sünniaeg: 23.03.2018
Sugu: Emane
Tehtud protseduurid: Steriliseeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje

Anna ja Britta on Bullerby tüdrukud. Nad on väga sarnased, kolmevärvilised noored kassipreilid, vaid näo järgi võib neid eristada. Ühel on näoke täiesti valge, teisel punakas laiguke parema silma kohal. Kuid kumb on kumb? Kassitoa virr-varris juhtub ka nii, et hoiuperemehel endalgi lähevad nimed segamini. Siis tuleb jälle appi võtta kiibilugeja ja mälu värskendada. Teeme seda tänagi.
Passi ja kiibi järgi on valge näoga Anna. Saame siis temaga lähemalt tuttavaks. Anna on pärit suurest perest, lisaks õekesele, on tal veel kolm vennakest. Avastati nad Raplast, ühest hoovist, torude seest, kuhu kiisuemme oma mudilased oli varju toonud. Plaanitud torutööd lükkusid edasi seniks, kuni kassipere oli terves koosseisus turvaliselt hoiukoju paigutatud.
Tänaseks on Annast kasvanud kaunis, peagi aastaseks saav kassipreili. Koos paljude teiste kassidega elab ta kassitoas ja tema lemmiktegevuseks on jooksurattal trenni teha. Läbisaamine on teiste kiisudega väga hea, kuid inimesega siiski veel pisut uje. Külaliste vastu tunneb aga suurt uudishimu. Tema usalduse võitmiseks võib minna pisut aega, kuid kindel on see, et kui ta saaks suurest kassikambast päris oma koju, oma kindlate inimeste sekka, toimuks areng palju-palju kiiremini.
Anna on steriliseeritud, kiibistatud ja vaktsineeritud ning saanud regulaarselt parasiiditõrjet. Anna kohta saab rohkem teada kui kirjutada meiliaadressile kodu@gabrieliloomadeelu.eu!

Tekkis huvi? Täida ankeet ja paku kodu!