TAGASI - Otsin Kodu

Andra

19.06.2020
Liik: Kass
Sünniaeg: 20.01.2015
Sugu: Emane
Tehtud protseduurid: Steriliseeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje

Andra on umbes 8-aastane must-valge kiisupreili, kes on pärit Vigalast ühelt aiamaalt, kus ta koos teise emakassiga (Anniega) ühiselt nelja võsukest kasvatas. Kuna koht asus suure tee ääres ja väikestel oli ohtlik seal ringi paterdada, kolis kogu seltskond minu juurde hoiukoju. Kõik said endale A-tähega algavad nimed ja koondnimetuseks sai neile A-rühm. Nüüdseks on kõik pojad suured ja oma kodudes. Andra oli alguses üsnagi metsik kiisu, susises pidevalt ja andis käpaga. Ei tahtnud ta üldse inimestega tegemist teha. Arvatavasti oli see osaliselt põhjustatud ka emastaatusest – Andra kaitses oma poegi.
Praeguseks on Andra rahulikumaks muutunud. Teiste kassidega saab ta suurepäraselt läbi, vahel leian ta lausa kellegi kaisust magamast. Inimestega on ta endiselt veel pelglik, aga tuleb siiski juba ligi uudistama ja nuusutama, isegi maiust võtab mõnikord käest ja olen saanud talle ka pai teha. Enam ta küll käpaga ei löö ega susise, kuid ta vajab siiski rahulikumat kodu, kus talle aega antakse. Omas kodus on edusammud ju alati palju suuremad kui siin kassitoas, kus inimene peab oma tähelepanu paljude-paljude kiisude vahel jagama.
Andrale on tehtud kõik vajalikud protseduurid – ta on kiibistatud, steriliseeritud ja vaktsineeritud ning saanud regulaarselt parasiiditõrjet, nii et ta on täiesti valmis kolima kellegi juurde sotsialiseeruma, harjuma ja lõpuks oma inimese parimaks sõbraks saama. Kui Andra lugu sind puudutas, siis saada palun kiri hoiukodu meiliaadressile kodu@gabrieliloomadeelu.eu ja tule kiisule külla. 

Tekkis huvi? Täida ankeet ja paku kodu!