TAGASI - Leidsin kodu

Amanda

13.04.2018
Liik: Kass
Sugu: Emane
Tehtud protseduurid: Steriliseeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje

Kas Sindy’t mäletate? Jah? See siin on tema emme – Vao suure kärgpere ema Amanda. Kõik Amanda pojukesed on juba uutes kodudes, nüüd on aeg ka kiisuemmele endale kodu leida.
Amanda on ise ka veel väga nooruke, nii umbes paariaastane. Sellest räägivad tema ilusad valged terved hambad. Kui algul hoiukoju saabudes ta susises ja vehkis käpaga (osalt kindlasti ka sellepärast, et kaitses poegi), siis praeguseks on ähvardav käitumine minevikku jäänud. Amanda ei ründa enam üldse, ta hoopis VÄGA tahab pai ja hellitamist, müksab peaga vastu kätt ja laseb nurrumootori valla. Ta on veel arake ja uje, kuid ta ei vaja enam taltsutamist – ainult palju julgustamist, hellust, armastust ja pidevat kinnitamist, et kõik on hästi ja ta võib inimest usaldada. Just sellist julgustust saaks talle kõige paremini pakkuda kannatlik päriskodu, kes on valmis Amandale aega andma, et sellest imekaunist kassipreilist kooruks välja parim sõber ja hell kaaslane. Imeilus Amanda on loomulikult läbinud kõik protseduurid, ta on vaktsineeritud, steriliseeritud, kiibitud ja saanud korralikult parasiiditõrjet.

Kui sina arvad, et sinu kodus ja südames on kauni Amanda jaoks ruumi, siis palun kirjuta siia Facebooki või meiliaadressile info@gabrieliloomadeelu.eu!