TAGASI - Leidsin kodu

Alvin

28.07.2020
Liik: Kass
Sünniaeg: 27.07.2012
Sugu: Isane
Tehtud protseduurid: Kastreeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje

Alvin ehk hellitavalt Allu on olnud kindlasti endine kodukass, kes leiti Kohtla-Järve tänavatelt üksinda nukralt ringi hulkumast. Hoiukoju jõudes olid kassiisandal kõik tubase kassi kombed selged, mis annabki alust arvata, et ta osutus taas kellegi jaoks lihtsalt üleliigseks ja saadeti tänavale ise hakkama saama.
n on tunda saanud ka kurjust, miks muidu talle läheneva käe peale kiisupoiss esmalt võpatab. Ju pole see käsi alati olnud heade kavatsustega. Siiski on Allu endiselt ülisõbralik, armas ja usaldav kass ning naudib väga paisid kui esmane ehmatus möödub.
Alvin ootab oma inimest, oma paikätt, mis on turvaline ja ohutu. Mis paneb teda tundma ennast taas armastatud lemmikuna. Mis paneb teda mõnust püherdama ja kõva häälega nurruma ja seda ta oskab, oi kui hästi.
Kiisu on vaktsineeritud, kastreeritud, kiibitud ja saanud parasiiditõrje. Kui Allu lugu sind puudutab ja tahad pakkuda talle seda head, sooja ja turvalist kodu, siis saada palun kiri hoiukodu meiliaadressile kodu@gabrieliloomadeelu.eu.