TAGASI - Leidsin kodu

Alejandro

22.08.2021
Liik: Kass
Sünniaeg: 01.08.2020
Sugu: Isane
Tehtud protseduurid: Kastreeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje

Alejandro saabus koos teiste kassilastega turvakoju eelmise aasta lõpus Paldiski kolooniast. Erinevalt teistest oli ta üsna sõjakas, sisinat-susinat oli palju ja valusad käpahoobid olid kärmed tulema. Aga nagu enamiku noorte tänavakiisudega ikka, on vaja varuda kannatust, aega ja järjepidevat sotsialiseerimist ning muutused hakkavad tulema. Mõnega toimub muutus kiiremini, mõnel võtab usalduse tekkimine pisut kauem aega.
Alejandro vajab rohkem aega, kuid juba praegu on tema sõjakus praktiliselt kadunud ning uudishimu inimeste vastu tärganud. Külalisi ta enam ei pelga ja peitu ei poe, julgelt tuleb ettesirutatud kätt nuusutama ja uudistama. Vahel puudutab ta oma käpaga õrnalt külaliste jalgu ja üritab endast märku anda, nende tähelepanu endale tõmmata, justkui öeldes „hei, kas sa tahaksid minuga mängida?” Suletutti taga ajada meeldibki kassipoisile väga ning külastajatel pole ka selle vastu midagi, nii mõnigi võtab Alejandroga mängutuurid üles.
Alejandro on tõesti saabumisest alates palju muutunud, kuid ta vajab veel rohkem aega ja kannatust, et temast päris julge ja sõbralik kiisu saaks. Muutused tuleksid oma kodus ja oma pererahva juures kindlasti palju-palju kiiremini. Kui sulle selline väljakutse meeldiks ning sa oled valmis kiisupoisile pakkuma hoolt ja armastust, siis palun kirjuta meiliaadressile kodu@gabrieliloomadeelu.eu.