TAGASI - Leidsin kodu

Aisha

18.04.2019
Liik: Kass
Sünniaeg: 05.08.2018
Sugu: Emane
Tehtud protseduurid: Steriliseeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje

Väidetavalt on õnnekiisud kolmes värvitoonis: valge, must ja punane. Valge on puhtuse, värskuse ja rahu sümbol; musta on peetud talismaniks, mis võib võidelda kurjade vaimudega; punane värv toob rõõmu, rahalist heaolu, aitab haigetel inimestel taastuda. Kui need kolm jõulist värvi koonduvad ühte looma, siis suureneb nende tugevus mitu korda. Sellepärast omavat kolmevärvilised kassid maagilisi võimeid ja neid hinnnatakse väga.
Just selline õnnekiisu on Aisha – kaunis ja noor kassineiu, kes on pärit siitsamast Vigalast ja on üks A-pundi väike liige. Ta on elavaloomuline ja mänguhimuline ning ootab lahket perekonda, kes talle kodu pakuks ja tema eest hoolitseks. Uus pere peab muidugi arvestama sellega, et alguses võib kassiplika kolimisest pisut kohkuda ja talle tuleks anda aega kohanemiseks, kuid päris kindlasti saab temast suurepärane kiisu, kes toob koju õnne, sest seda kolmevärvilised kassid oskavad suurepäraselt.
Aisha on steriliseeritud, vaktsineeritud, omab isiklikku kiipi ja saab regulaarselt parasiiditõrjet. Kui sa soovid sellist armast ja huvitava välimusega kiisutüdrukut, siis anna mulle sellest teada meiliaadressile kodu@gabrieliloomadeelu.eu.

Tekkis huvi? Täida ankeet ja paku kodu!