TAGASI - Mälestame

Adeele

09.01.2023
Liik: Kass
Sugu: Emane

Pühad on läbi ja uus, 2023. aasta edukalt vastu võetud. Loodetavasti saite kõik lähedastega palju kvaliteetaega veeta ning akusid laadida!

Minul puhkepäevi ei olnud, sest isegi pühade ajal tuleb kiisude ruume koristada ja nende eest hoolitseda. Aga ma ei kurda – nautisime omal moel ja meiegi jõuluõhtusse mahtus palju armsaid hetki, nurru ja rõõmu!

Aga mitte sellest ei tahtnud ma täna rääkida, vaid kahjuks hoopis halbadest uudistest 🙁 19. detsembril saabus minu juurde Adeele – kaunis kassipreili, kelle silmad kaks päeva enne jõululaupäeva igaveseks sulgusid. Ta leiti sõiduteelt abitus olukorras lamamast, kõhna ja nälginuna. Pisike ei suutnud end püstigi ajada. Kliinikus prooviti teda turgutada, kuid aneemia süvenes ja lõpuks tekkisid krambid. Ei olnud enam midagi teha, tuli tal minna lasta… ei tulnud siit sellist jõuluimet, nagu ma lootsin. Ei saanud ma seda armsat looma päästa.

Paraku ei ole see aga veel kõik 🙁 5. jaanuari varahommikul lahkus ootamatult ka Teenuse poe juurest leitud Arnika, keda alles detsembri keskel uue kiisuna tutvustasin. Leidsin ta apaatsena, keel suust väljas, süda veel lõi vaikselt, kuid mitte kauaks. Ma ei osanud ja poleks ka kuidagi jõudnud midagi teha 🙁 Kohutavalt kurb, ta alles pääses tänavalt, nii üürikeseks see õnn jäigi…

Annan teile lahkunutest teada, kuna nendegi kliinikuarved (ja tuhastamise omad) maksan teie annetustest. Suur tänu, et aitate mul aidata – isegi kui vahel saab mõne kiisu aidata vaid viimsele teekonnale…