TAGASI - Meedia

Loomaabistaja Gabriel: Minu juurde on jõudnud mitmed halvas seisus loomad, aga sellist juhtumit pole mu silmad veel näinud

22.05.2018

“Raske on seda isegi kirja panna, sest mõistus keeldub uskumast, et inimesed võivad süütule loomale nii teha,” kirjutab Gabriel Vodolatšenko oma Facebooki postituses hiljuti tema juurde jõudnud kass Mihklist.

Rakke vallast pärit kass Mihkel sattus Gabrieli hoole alla hiljuti, sest jäi oma katkise saba tõttu kohalikele inimestele silma. Arvates, et loom on auto alla jäänud, palusid kassi päästnud inimesed loomaabistaja Gabrieli abi. Eelmisel reedel jõudis Mihkel kliinikusse, kust ta peale esmast vaatlust ja esmaabi andmist kohe Gabrieli hoole alla minema pidi.

Visiit paraku nii lihtsalt siiski ei läinud. Kliinikus selgus, et Mihkel on oma elus palju koledusi näinud ja tundnud. Tema saba on raske trauma tõttu viga saanud. Ristluu ja sabalülide vaheline side oli pehmete kudede suure vigastuse tõttu kadunud ning ka saba oli murdunud. Sabaotsa koed olid juba nekrotiseerunud ja kassi saba tuli amputeerida. Sellega oleks võinud lugu lõppeda ja Mihkel õnnelikult edasi elada, kuid ka see ei olnud veel kõik.

Pikemat lugu loe SIIT.