TAGASI - Kodu-uudised

Karr (Riinu)

31.03.2018

Riinu aka Karr Blacky ehk lihtsalt Karr tuli meile Gabrielilt, nii nagu Katigi. Käisime tal Gabrieli juures järel. Sõidu ajal peeti end kenasti üleval, paar väikest mjäud tuli.
Kati oli alguses meeletult solvunud, kui sai aru, et võtsin teise kassi talle lisaks. Urises mu peale, pööras pea ära kui tegin pai ja oli ilmselgelt solvunud ja armukade.
Hoidsin neid alguses eraldi, esimese ööpäeva. Pärast seda lasin vähehaaval kokku, ise juures valvates.
Lõikasin mõlemil küüned lühikeseks, igaks juhuks. Karr on üsna Kati vastand. Ta on kõike seda, mida Kati pole ja see on väga huvitav! Karr ei vali inimesi, tema teeb kõigile pai ja uudistab hirmuta ringi. Ta on hästi uudishimulik ja väga julge. Karril peaaegu puudub eneseväärikus, vähemalt sellisel kujul nagu see on Katil.
Hommikuti tullakse koos päikesetõusuga süüa küsima. Karri poolt tähendab see oma pisikese armsa musta nina minu nina vastu panemist. 😃 Püüa siis veel magada kui üks näuguv-sõtkuv-nurruv nina näkku lükatakse! Kui ma ei reageeri siis mõne aja pärast korratakse protseduuri, seda tihemini piiksudes. Karri hääl on imelikult peenike. Karr on hoolitseja tüüpi kass- ta tahaks nii väga teist kassi lakkuda ja puhastada ja hellust jagada. Jääkuninganna Kati seda muidugi talle ei võimalda. Püüan siis ise teda niipalju paitada kui ta vähegi soovi avaldab.
Alguses ajas Kati Karri taga, nüüd käib see tramburai igatipidi- tagaajajast saab tagaaetav ja vastupidi, kuniks viitsitakse. Käpaga äsatakse ka teineteisele, kuid see on rohkem siuke- tule eest ära! äsamine, mitte vihaga.
Krõbinad on kogu aeg ees, kuid preili Karr eelistab toorest liha/kala/kana, sel ajal kui Kati vitsutab konservi. Karr konservi ei söö, pigem siis juba krõpad või tüütab mind oma piiksumisega. 🙂
Karri kõht oli saabudes karvadest lage, nüüd, 2 kuud hiljem hakkab kõhuke karva kasvatama! Jeee! Lilli ei näri kumbki, muld jäetakse ka potti kenasti alles. Vahel saab draakonipuu mõne korra käpaga, aga see koerus on andestatav.
Karril on juuksekummi fetiš. Tõsiselt, kõik väiksed pehmed juuksekummid pannakse pihta ja siis mängitakse need kuhugi diivani või kapi alla. Kui mänguasju enam laokil pole, käiakse ja otsitakse teisi asju, millega mängida.
Öösiti käivad neil jooksutuurid peal. Ma ei kuule, ma magan aga mu teised korterielanikud väidavad, et kuskil 3 ajal öösel kapatakse läbi korteri, korduvalt. Nagu elevandid! 😃
Võin öelda, et olen väga rahul, et mul on 2 kassi. Katil on põnevam, ta on kaalu kaotanud nende jooksmistega ja ühel pisikesel armsal musta värvi kiisul on oma kodu ja seltsiline, kellega lollusi teha.