TAGASI - Uudised

Kahjuks pean kurbusega tõdema, et nad hülgas minu oma õde

24.03.2020

Saage tuttavaks minu uute hoolealustega – Kerr ja Keira! Nad saabusid minu juurde ootamatult eelmisel kuul ja kahjuks pean kurbusega tõdema, et nad hülgas minu oma õde. Loobumise põhjuseks öeldi, et nii kassidel kui lastel on tekkinud mingid kärnad, kuid põhjuste väljaselgitamise ja ravimise asemel otsustas õde minna kergemat teed. Ilma allergiatesti tegemata oli arst lastel allergiat kahtlustanud, kassid ise olid aga tõenäoliselt kärnas hoopis ebakvaliteetsest toidust, sest praeguseks neil enam mingeid kärnasid pole. Mingit haigust, ei seent ega miskit muud, loomaarst neil ei leidnud.

Mul on küll kõik kohad täis ja väga raske uusi loomi vastu võtta, aga mida siis teha – ei suuda jätta süütuid loomakesi saatuse hooleks! Tahan ka taaskord kõigile väga-väga südamele panna: palun ärge võtke loomi, kui te pole valmis nendega ka raskustest läbi minema! Nad jäävad haigeks, nad teevad pahandust, nende peale läheb raha (muu hulgas vajavad nad korralikku toitu!) ja kulub närvirakke – täpselt nagu laste peale. Nad on teiega nii heas kui halvas!

Kerr ja Keira said esimesel võimalusel arsti juurde, nad tunnistati terveks, said kõik vajalikud protseduurid – parasiiditõrje, vaktsiin, kiip, kastreerimine, steriliseerimine – ja on valmis koju minema. Kuna nad tohutult hoiavad üksteist, tahaksin neile leida ühise kodu. Ka inimesega on mõlemad kiisud väga-väga sõbralikud ja tahavad kogu aeg lähedust. Nad on ca 7 kuud vanad, sündinud augustis 2019.