TAGASI - Uudised

Jõuluüllatused jätkuvad

28.12.2018

Te kõik ju teate väikest heleoranži Gabrieli, kes jõudis minu juurde juulikuus ja vajas tugevalt kahjustunud silma eemaldamist? Pisi-Gabul on nüüd operatsioon tehtud, ta paraneb kenasti ja ei ole enam üldse väga pisike, kohe päris suur ja vallatu pätt on.
Üllatuseks on aga see, et Gabukene jääb päriseks minu juurde elama! Hiljuti lahkus vanusest tingitud terviseprobleemide tõttu meie pere kõige eakam kass, nii et koju ja südamesse tekkis tühi koht. Ja kuna Gabu on oma siira loomu ja vigase silmakesega ikka väga hinge läinud, otsustasin, et ta ei pea enam kodu otsima. Ta on juba kodus.

Jõuluüllatused jätkuvad. Te kõik ju teate väikest heleoranži Gabrieli, kes jõudis minu juurde juulikuus ja vajas tugevalt kahjustunud silma eemaldamist? Pisi-Gabul on nüüd operatsioon tehtud, ta paraneb kenasti ja ei ole enam üldse väga pisike, kohe päris suur ja vallatu pätt on :)Üllatuseks on aga see, et Gabukene jääb päriseks minu juurde elama! Hiljuti lahkus vanusest tingitud terviseprobleemide tõttu meie pere kõige eakam kass, nii et koju ja südamesse tekkis tühi koht. Ja kuna Gabu on oma siira loomu ja vigase silmakesega ikka väga hinge läinud, otsustasin, et ta ei pea enam kodu otsima. Ta on juba kodus. ♥️

Posted by MTÜ Gabrieli Loomade Elu on Reede, 28. detsember 2018