Annetustingimused

Annetustingimused

Gabrieli Loomade Elu MTÜ annetuskeskonna (https://gabrieliloomadeelu.eu/aita-aidata/) omanik on Gabrieli Loomade Elu MTÜ (registrinumber  80573550), aadressiga Raplamaa, Märjamaa vald, Vana-Vigala Küla, Kirsiaia tänav 1, 78003.

Gabrieli Loomade Elu MTÜ (GLE) on isikuandmete vastutav töötleja, GLE edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Üldtingimused

Kodulehel Gabrieli Loomade Elu MTÜ tehtud annetusi kasutatakse eesmärgi kohaselt.

Annetuse saab teha ühekordselt.

Ühekordse annetuse tegemisel Gabrieli Loomade Elu MTÜ kodulehel, klikates sobivale summale, suunatakse Teid meie lepingupartneri Maksekeskus.ee vahendusel Teie poolt valitud eeltäidetud annetusandmetega internetipanka.

Annetuse valuutaks on euro.

Annetuste tagastamine

Annetuste tagastamiseks peab annetaja meiega võtma ühendust e-mailitsi või telefonitsi ning tõendama meile oma isiku. Samuti põhjendama, et miks on soov annetus tagasi võtta. Annetused tagastatakse saatjale 14 päeva jooksul pärast tagasinõude esitamist. Raha tagastatakse kontole, kust see pärineb.

Makseviis

Ühekordse annetuse saab teha Maksekeskuse kaudu pangalingiga (Swedbank, LHV, Luminor, Pocopay, SEB, Coop Bank).

Annetuse tegemine

 • Täitke ära annetuse lehel olev vorm (nimi, isikukood)
 • Nõustuge kasutustingimustega
 • Valige vastavalt soovitud annetus summa nupule
 • Järgmises aknas valige pank läbi mille soovite annetust teha ja vajutage Maksa
 • Teid suunatakse teie poolt valitud panka ülekannet tegema
 • Peale makse sooritamist vajutage nupule “Tagasi kaupmehe juurde”, mis suunab teid tagasi gabrieliloomadeelu.eu kodulehele
 • Teie annetus on sooritatud

Privaatsus ja turvalisus

I TURVALISUS

 1. Maksekeskus ja pangad on omalt poolt lubanud teha kõik, et annetamine internetipangas oleks annetajatele ja nende rahale turvaline.
 2. Annetuse tegemine pangalingi kaudu toimib nagu tavapärase makse sooritamine. Internetipanka sisenemiseks on vaja kasutajatunnust ning püsiparooli. Internetipanka saab siseneda ID-kaardi, Mobiil-ID, PIN-kalkulaatori või paroolikaardiga. Kõige turvalisem on internetipanka sisselogimine kasutades selleks ID-kaarti või Mobiil-ID-d.
 3. Internetipanga leht avaneb alati eraldi aknas. Ühendus peab olema krüpteeritud: aadressi alguses on https:// ja lehel olev tabaluku ikoon peab olema kinni.
 4. Kui Sul on tekkinud kahtlusi internetipanga turvalisuses, võta koheselt ühendust oma kodupangaga.

II PRIVAATSUS

 1. Kõik annetuskeskkonna vahendusel tehtud annetused käivad läbi internetipanga, seega on annetuskeskkonnas kogutavad andmed käsitletavad kliendiandmetena. Kliendiandmed on igasugune info, mis on pangale oma kliendi kohta teada, näiteks kliendi nimi, isikukood, kontaktandmed, pangatehingute andmed.
 2. Annetuskeskkonna kasutajate andmeid kaitstakse turvalisus- ja konfidentsiaalsusreeglitega ja neid ei avalda kolmandatele osapooltele.
 3. Kasutajal on õigus nõuda oma isikuandmete töötlemise lõpetamist ja/või kogutud andmete kustutamist, kui vastav õigus tuleneb isikuandmete kaitse seadusest või muust õigusaktist.