TAGASI - Uudised

30. jaanuaril jooksis mitmest sotsiaalmeedia kanalist läbi teade, et Märjamaa alevis põleb kivivoodriga kahekorruseline elumaja

14.02.2021

Eakas elanik oli majast väljas ning tema vigastada ei saanud. Päästjad kustutasid hetkel veel teadmata põhjustel süttinud põlengu, kuid paar tundi hiljem tuli päästjatel naasta, sest tuli oli uuesti aktiveerunud.
Ka minuni jõudis see info, kuid hoopis teisest kanalist ja hoopis teisel põhjusel. Eaka elanikuga tegeleb edasi vald, kuid tema kaks kassikest, kes samuti selles majas elasid ja õnnekombel põlevast majast ise kuidagi välja said, on samuti peavarjuta jäänud. Valla inimesed olid nende pärast mures ja uurisid, kas ma saan neid enda juurde hoiule võtta.
Paanikas kassikeste püüdmine polnudki nii lihtne, kuid lõpuks olid nad käes ja saabusid turvakoju. Mõlema kasukad haisesid suitsu ja vingu järgi, nad värisesid hirmust ja šokist. Ühel kiisul oli esimese käpa karpaalsel käpapadjandil sügav lõikehaav, mis koledasti veritses. Saime järgmiseks päevaks erakorralisele vastuvõtule kliinikusse aja, kassid vaadati üle, käpakesele tehti paar õmblust ning õnneks midagi hullemat kummalgi kiisul hetkel rohkem ei tuvastatud. Nüüd on nad tagasi turvakodus ja taastuvad vintsutustest. Palun saage minu uute kostilistega tuttavaks, Dolly (triibik) ja Dollar (must).