TAGASI - Uudised

24. oktoobril toodi minu hoole alla Märjamaalt pärit isane kass Fabian

28.10.2019

Lihtsalt tuldi koos kassiga maja ette ja paluti abi. Tegelikult olid mul kõik kohad täis, aga ma ei saanud ju kassi abita jätta ja inimest koos kassiga ära saata. Sooviksin tõesti, et enne kohale tulekut helistataks või kirjutataks – aga noh, loom pole ju süüdi. Kui saan, siis aitan ikka. Kui oleksin nad siit ära saatnud, oleksid endal sellised südamevalud ja tunneks, et vean hädas loomakest alt.
Õnneks oli samal päeval teiste kiisudega plaanitud visiit kliinikusse, niisiis pakkisin ka Fabiani kaasa. Kliinikus sai ta esmase ülevaatuse ja määrati ravi – kõrvad olid paksult lesta täis. Vigastatud jala peab ilmselt amputeerima (see läheb tulevikus maksma ca 600 eurot). Üks kolme jalaga kass juba minu hoole all on ja saab ilusti hakkama. Jalaga saame tegelema hakata siis, kui praegune ravi läbi saab. Loodan, et te aitate mul siis Fabiani operatsiooni eest tasuda… hetkel on lihtsalt väga raske, mitu arvet ootavad maksmist, kohe-kohe saab ka pellet otsa.
Fabian ise on väga-väga sõbralik kass, tahab süles olla, nurrub lakkamatult. Ülimalt armas ja inimesi usaldav kiisu, kindlasti on tal kunagi olnud oma kodu. Arst pakkus Fabiani vanuseks 3 aastat.