Uudised

Mihklit teavad vist kõik - ta on üks neid kasse, kellele mu lehel kõige rohkem kaasa elatud on
12.03.2019

Kui mäletate, siis Mihkli kohta tuli teade 2018. aasta mais Rakkest, kus ta oma koleda katkise sabaga inimestele silma jäi.

Mihkli saba oli raske trauma tõttu viga saanud. Sabalüli oli murdunud ja sabaotsa pehmed koed olid juba nekrotiseerunud, mistõttu tuli saba osaliselt amputeerida. Neuroloogi juures sai kinnitust oletus, et Mihkli ...

Jõuluüllatused jätkuvad
28.12.2018

Te kõik ju teate väikest heleoranži Gabrieli, kes jõudis minu juurde juulikuus ja vajas tugevalt kahjustunud silma eemaldamist? Pisi-Gabul on nüüd operatsioon tehtud, ta paraneb kenasti ja ei ole enam üldse väga pisike, kohe päris suur ja vallatu pätt on.
Üllatuseks on aga see, et Gabukene jääb päriseks minu juurde elama! Hiljuti lahkus vanusest ...

Kallid sõbrad, soovin teile imeilusat ja rahulikku jõuluaega!
24.12.2018
Jõuluimed jätkuvad…
21.12.2018

Siiras tänu Kehtna Põhikooli 1. klassi ja 8. klassi õpilastele, kes heategevuslikul jõululaadal saadud tulu minu hoiukiisude heaks annetasid - kogu saadud tulu oli 165 eurot.

Suur tänu, Kehtna Põhikooli 1. klassi ja 8. klassi õpilased!

Tahan kogu südamest tänada ja kiita Vana-Vigala Põhikooli õpilasi ja õpetajaid, kes korraldasid sellel nädalal heategevusliku jõulukohviku
21.12.2018

Jõulukohviku raames suudeti kokku koguda 200 eurot, mis annetati minu turvakodu hoole all olevatele loomadele.

Aitäh, kallis Vana-Vigala Põhikooli koolipere!

Ma olen pisarateni liigutatud
09.12.2018

Minu toetajate hulgas on ka selliseid inimesi, kes suudavad isegi oma töökaaslased heategudele õhutada. Suur tänu Merike Tiik ja AS Fujitsu Estonia IT-kasutajatugi, et koos saatsite korda jõuluime minu hoiukodule. Tegelikult ma tean, et heateod pole juba ammu seotud jõuludega vaid lihtsalt ääretult suurte õilsate südametega. Kallistan teid kõiki tänuga!

Minu turvakodu hoole all olevaid kiisusid saate toetada Kristiine keskuses, Järve Selveris ja Rapla Maximas asuvates KIKA kauplustes
08.12.2018
Mis teeb hoiukodu päeva ilusaks lisaks kiisude nurrule?
13.10.2018

Õige vastus on, et kingitused ja teadmine, et ettevõtete hulgas on lihtsalt super imelisi tegijaid. Nagu näiteks TRANSFERWISE LTD EESTI FILIAAL, kes hoolib loomadest, töötajatest ja isegi töötajate lemmikloomadest. Ja nii tuli nende poolt minu hoiukodule kingitus+rahaline panus. Kogu südamest suur tänu! 

Suured tänud annetuse eest Penner OÜ!
25.09.2018

Sügisega kaasnevad pimedus ja külmemad õhtud, ka mina olen seda kogenud. Kuid headus valgustab ja soojendab kõike, isegi pilkast pimedust. Aitäh selle headuse eest, Penner OÜ, olen südamepõhjani liigutatud.

Lääne-Virumaalt päästetud Mihkel
19.09.2018

Kõik ju mäletavad Mihklit, raske sabatraumaga (ja tõenäoliselt inimeste poolt piinatud) kiisut, kes selle aasta maikuus Lääne-Virumaalt Rakkest leiti? Mihkel elab teises hoiukodus Tallinnas, kus ta on kliinikule ja arstiabile lähemal.

Varsti on Mihkli leidmisest juba 5 kuud möödas, kindlasti mõtlete, kuidas tal läheb? Võin öelda, et väga hästi! Nagu ka videost näha, on ta kaunis, rõõmus ja mängulustiline kassike, mis ...

Suurimad tänud Magnetic Towel OÜ-le!
14.09.2018

Täna tuli mulle ootamatu pakk, mille oli saatnud õpilasfirma Magnetic Towel - pakis oli ca 130 uhiuut pehmet rätikut mu hoolealustele pesamaterjaliks. Suur-suur tänu selle ülivajaliku ja helde annetuse eest! Kõik need kuluvad turvakodus väga ära!

Juuli lõpus kirjutasin, et Bennu kõrvad on väga haiged, ta vajab operatsiooni, ja palusin teie abi opiraha kogumiseks
29.08.2018

Tänu teie lahketele annetustele saigi Bennu 27. augustil opile. Annan teada, et operatsioon möödus igati edukalt ja eile õhtul jõudis ta tagasi minu hoolde kodusele ravile ja jälgimisele. Bennult võeti ka bakteriproov, et saada teada, milline antibiootikum talle kõige paremini mõjuma peaks, selle tulemusi veel ootame. Loodame, et kõrvad ei tee enam Bennukesele häda ega põhjusta talle pidevat ebamugavat nohu ...

Suured tänud AS Mobec annetuse eest
06.08.2018

Just käisid siin AS Mobeci toredad esindajad, kes tõid mu kassidele suure hulga kuivtoidu proovipakke. Suur-suur tänu, AS Mobec, see annetus kulub väga ära! 

Märjamaa kassipere kliiniku-uudised
12.07.2018

5-liikmeline kassipere sõitis Tallinna kliinikusse 4. juulil - kõik olid tugevas herpeses, neil oli raskusi lõhna tundmisega ning kõhud väga lahti. Kõige suurem mure oli ühe pojaga, kes muutus loiuks, ei söönud enam ja vaid konutas.

Praeguse seisuga on kolmel pojal (tüdrukud Gloria ja Glaudia ja poiss Glenn) palju parem ja nad tulid tagasi minu juurde kodusele ravile. Silmad küll veel ...

Kahjuks on täna veel halbu uudiseid - viimasena minu hoolde jõudnud kassipere on kliinikus
05.07.2018

Viieliikmeline punastes toonides kassipere (ema ja 4 poega), kes leiti siit samast lähedalt laudast ja keda taheti kas varjupaika viia või magama panna, on terves koosseisus väga haige. Neil on tugev herpes, poegadel silmad mäda täis ja kinni paistetanud, lisaks on neil kõhud väga korrast ära. Eile hommikuks oli üks poeg nii kehvas seisus, et lamas apaatsena liivakastis ning ma ...

Armsad sõbrad - vabandan, et ma ei ole teist paljude kirjadele vastanud!
02.07.2018

Teen seda jõudumööda ja esimesel võimalusel. Mulle on väga tähtis, et abi pakute ja mu loomade tervise kohta küsite! Hetkel tuleb aga kirju väga palju, ent minu hoole all on ca 75 looma, kes mind pidevalt vajavad. Mul on mitu lutibeebit ja paljud loomad on haiged. Nende heaolu on praegu mu esmane prioriteet. Loodan väga, et mõistate ega ole mu ...

Heategevuslik kaugseanss: Tänulikkus
10.06.2018

Täna õhtul toimub heategevuslik kaugseanss - Tänulikkus. See seanss on mõeldud neile, kel pole vahemaa tõttu võimalik kohale tulla, kuid soovivad siiski saada ühe mõnusa seansi ja samas panustada loomade eludesse. Vaata SIIA.

Saage tuttavaks minu uute lutibeebidega! Armsad, kas pole?
06.06.2018

Paraku on selle armsuse ja toreduse taga tegelikult kurb lugu - pisikesed kassipojad võeti ära ema juurest, keda nad veel väga vajasid. Nad ei söö veel ise ja lisaks emapiimale saaksid nad kassiemalt vajalikke antikehi, mis neid haiguste eest kaitsevad, rääkimata õigest hoolitsusest, turvatundest ja olulistest õppetundidest kassiks olemise kohta.
Kahjuks ei ole mul hetkel mingit võimalust pisikeste ema kätte ...

Head sõbrad!
30.05.2018

Minu hoole all olevad kiisud vajavad hädasti pesamaterjali. Selleks sobivad pleedid, saunalinad, fliistekid, voodipesu (linad, tekikotid, padjapüürid).

Kui teil on sahtlites ja kappides niisugust puhast, kuid kasutuseta seisvat tekstiilikraami, siis võtke ühendust meiliaadressil info@gabrieliloomadeelu.eu ja lepime kokku, kuidas annetus kiisudeni jõuaks!

Lääne-Virumaalt leiti jõhkralt piinatud kass Mihkel
22.05.2018

Kallid sõbrad! Minu juurde on jõudnud mitmed õnnetud ja halvas seisus loomad, aga sellist juhtumit, nagu Rakkest pärit kassi Mihkli lugu, pole mu silmad veel näinud. Raske on seda isegi kirja panna, sest mõistus keeldub uskumast, et inimesed võivad süütule loomale nii teha!

Mihkel jäi kohalikele inimestele silma, sest tal oli saba katki. Arvates, et loom on ...

Täna tahan teiega jagada üht rõõmustavat uudist
27.04.2018

Nimelt on firma Bonamore OÜ saanud valmis minu uue kodulehe! Koduleht valmis heategevuse korras ja uskumatult kiiresti. Kõik loomad ja andmed ei ole veel sinna üle kantud.
Suur-suur ja südamlik tänu Bonamore-le! Tänu uuele veebilehele, mille abil saan oma loomad märgatavaks teha, on neil kindlasti palju suuremad šansid kodu leida. Olen lõpptulemusega ääretult rahul, kõik on nii selge, mugav ja loomulikult ilus! Teeb ...

Head sõbrad!
11.04.2018

Kõigepealt soovin tänada kõiki, kes on minu majutusmurele siiralt ja südamega kaasa elanud ning pakkunud kogu abi, mis nende võimuses! Uskuge, olen selle headuse eest pisarateni tänulik ja heldinud!

Täna ilmus aga Raplamaa Sõnumites artikkel, kus Märjamaa vald väidab ajakirjanikule, et minu maja ei olegi kunagi plaanitud lammutada ja olen sotsiaalmeedias valeinfot levitanud.
Ma tõesti ei soovi, et minust jääks valetaja ...

Kallid Gabrieli Loomade Elu hoiukodu toetajad!
14.03.2018

Olen siin pikalt mõelnud, kas ja kuidas teile teada anda hetkeolukorrast, millesse elu keerdkäigud mind ja mu loomi mässinud on. Aga te olete mulle nii siiralt ja vankumatult toeks olnud, alati annetanud, alati kaasa elanud, koos minuga rõõmustanud ja kurvastanud, seega on teil õigus teada, mis hoiukoduga toimub.

Nimelt umbes kolm nädalat tagasi sai mu pere vallalt teate, et maja, kus ...

Pühapäeval käisid mul külas toredad Stine ja Getter
20.02.2018

Nad tõid kassidele pesasid, mänguasju, toitu, samuti närilistele süüa ja hooldustarbeid. Nad olid siin peaaegu 2 tundi, andsid kiisudele kanafileed ja rääkisid juttu. Getter tõi veel enda tehtud küpsiseid ja muffineid, mis viisid keele alla ja said söödud juba samal päeval! Ja mis kõige tähtsam - Getter kinkis mulle lisaks veel ka väga vajaliku sülearvuti ja kuvari! Mu vana arvuti ...

Veel üks tore uudis
07.02.2018


Selline armas koer Otto de Corgi andis hiljuti välja omanimelise kalendri, ja kalendri müügitulust saadud raha eest ostsid nad koos oma peremehega minu hoiukodu kiisudele süüa. Nagu näete, on seda märkimisväärne kogus! Suur-suur tänu Ottole, tema peremehele ja kõigile neile headele inimestele, kes kalendrit ostsid. Kõik kulub väga ära ja tänu teile on mu hoolealustel nüüd pikka aega söögiga ...

Lapsed on meie tulevik, seda teame me kõik
25.12.2017

Aga Tallinna Reaalkooli 7A klassi lapsed on ka loomade heaolu tulevik ja antud hetkel isegi minu hoiuloomade tulevik... sest just praegu sain sõnumi, et Tallinna Reaalkooli 7A klass kogus 111 euri minu hoiuloomade jaoks. See on nii imeline, et mul jääb tänutundest lausa hing kinni. Sellises vanuses lapsed teavad juba üsna hästi, kuhu tahaks raha kulutada. Ning, et see otsustati ...

Jõulud on imede aeg millal täituvad kõik unistused ja lootused
24.12.2017

Just nii ongi, eile käisid külas imelised inimesed, kes tõid minu hoolealustele kingitused, hooldustarbed, söögid ja ka suur rahaline abi - 600 €. Mul jääb tänusõnadest puudu, kui häid firmasi olemas on!

Suured-suured Tänud Teile imeline Autokliiniku pere!

ILUSAID JÕULE JA EDUKAT UUT AASTAT!

Pärnu Koidula Gümnaasiumi õpilasesindus korraldas 14.ndal Detsembril heategevusliku jõululaada minu hoiukodu toetuseks
14.12.2017


Heategevuslikul jõululaadal koguti kokku 150 eurot.

Südamest suured tänud Teile, et hoolite!

Rahulikku jõuluaega kooliperele!

Heategevusliku jõululaada pildigaleriid saad vaadata SIIT:

Kingi jõulurõõmu neile, kes pühad hoiukodus veedavad!
13.12.2017

Jõulud on imede, ootuste ja lootuste aeg. Pisikesed heateod tekitavad suuri imesid, aitavad täituda lootustel ja ootustel.
Kuid hoiukodus toimib argipäev ka jõulude ajal. Mu hoiukodu loomakestel on jõulusoovideks täiesti igapäevased vajadused: toit, tervis (raviarvete maksmine), paranemine haigustest, hooldustarbed ja muu taoline ning loomulikult päriskodu pakkumised. Ilma nendeta ei saa kuidagi hakkama. Kui tahaksid ja saaksid täita minu hoolealuste ...

Kas mäletate armsat kolmevärvilist Säpsut, kelle 17ndal novembril erakorraliselt enda hoole alla võtsin?
12.12.2017

Säpsu leiti siit samast lähedalt väga kehvas seisus, rääbaka ja lonkavana. Tal puudusid tagumisel käpal varbad, ta oli nälginud, ja mis kõige hullem - ta oli poeginud, aga pojad ei olnud elujõulised ja hukkusid. Kuna keegi enam piima ei imenud, oli Säpsul tekkinud tugev mastiit. Poegade kaotuse tõttu oli ta ka ilmselgelt leinas - närviline ja segaduses. Lisaks selgus, et ...

KIKA KUTSUB ABISTAMA KODUTUID LOOMI KOGU EESTIMAAL!
07.12.2017

KIKA ja ZOOPLANET kaupluste võrk korraldab 10-31 detsembril kodutute loomade abistamise kampaania. Sel ajal kutsutakse kõiki annetama kodututele loomadele ja nende eest hoolitsevatele organisatsioonidele.

Usume, et pühade ajal ei jäta KIKA, ZOO PLANET kaupluste külastajaid ükskõikseks loomade varjupaikades elavad neljajalgsed ja inimesed jagavad neile oma südamesoojust, pakkudes kodutule kodu või lihtsalt annetades toitu ning muud hädavajalikku. Kampaania käigus saab seda teha ...

Täna pöördun teie poole teistsuguse abipalvega
04.12.2017

Nimelt otsin autoga inimesi, kes oleksid vahel nõus mu hoolealuseid Vana-Vigalast Tallinnasse loomakliinikusse ja tagasi sõidutama. Kõigile osapooltele sobivad ajad saab eelnevalt kokku leppida ja kütusekulu kompenseerin annetustest. Loomad reisivad turvaliselt transpordikastides.
Oleks suur soov leida just selliseid abistajaid, kes saaksid pikemaks ajaks appi jääda ja kelle poole vajadusel pöörduda saaksin. Kui sul on auto ja natuke vaba aega, palun ...

Suured tänud Kreatiiv OÜ-le!
09.09.2017

Soovin kogu südamest TÄNADA ja KIITA firmat, kes ulatas mulle abikäe ja tegi tasuta minu hoiukodu jaoks pärisoma logo. Südamest suured tänud Kreatiiv OÜ-le.

www.kreatiiv.ee

Mind kutsuti täna pulma ja käisin ka
07.07.2017

Ei-ei, mitte kassipulma, minu kiisud on kõik lõigatud ja ei mingit pulmatralli enam. Aga ikka päris pulmas käisin, kus kaks armastajat abiellusid Piret ja Aalik. Mõlemad on suure südame ja hooliva hingega inimesed, sest pulma külalistelt paluti tuua minu hoiukodu kiisudele kingid, ei muud. Kui mulle sellest räägiti ja kutse sain, tuli pisar silma, kuivõrd häid inimesi on olemas, kes ...

Lumivalgeke ja 7 Pöialpoissi
20.05.2017

See siin ei ole muinasjutt, vaid nukker lugu inimeste julmusest ja hoolimatusest. Lumivalgeke on imearmas ja ülisõbralik kiisu, kes poegis 7 pojakest oma kodu kuurialla. Pojad on armsad nagu pöialpoisid ja küllap saavad nimedki vastavalt: Toriseja; Häbelik; Doktor; Õnneseen; Aevastaja; Unimüts; Ninatark...
Kuri võõrasema/võõrasisa tahtsid kiisudest vabaneda. Kuna, aga mürgitatud õuna kiisudele kuidagi sööta ei saa, siis sepitsesid julmurid salaplaani ...

Kallid sõbrad!
14.01.2017

Alustuseks SUUR-SUUR tänu kõigile, kes on mind ja mu hoolealuseid nii pühade ajal kui ka enne ja pärast neid toetanud ja meeles pidanud! Oleme saanud palju väga vajalikke pakke, mille üle on siiralt hea meel. Südame teeb soojaks, et nii paljud hoolivad ja märkavad, nii paljud tahavad teha midagi head loomakeste heaks, kes ise ennast aidata ei oska.

Aga infoks neile, ...