Uudised

Suured tänud annetuse eest Penner OÜ!
25.09.2018

Sügisega kaasnevad pimedus ja külmemad õhtud, ka mina olen seda kogenud. Kuid headus valgustab ja soojendab kõike, isegi pilkast pimedust. Aitäh selle headuse eest, Penner OÜ, olen südamepõhjani liigutatud.

Lääne-Virumaalt päästetud Mihkel
19.09.2018

Kõik ju mäletavad Mihklit, raske sabatraumaga (ja tõenäoliselt inimeste poolt piinatud) kiisut, kes selle aasta maikuus Lääne-Virumaalt Rakkest leiti? Mihkel elab teises hoiukodus Tallinnas, kus ta on kliinikule ja arstiabile lähemal.

Varsti on Mihkli leidmisest juba 5 kuud möödas, kindlasti mõtlete, kuidas tal läheb? Võin öelda, et väga hästi! Nagu ka videost näha, on ta kaunis, rõõmus ja mängulustiline kassike, mis ...

Suurimad tänud Magnetic Towel OÜ-le!
14.09.2018

Täna tuli mulle ootamatu pakk, mille oli saatnud õpilasfirma Magnetic Towel - pakis oli ca 130 uhiuut pehmet rätikut mu hoolealustele pesamaterjaliks. Suur-suur tänu selle ülivajaliku ja helde annetuse eest! Kõik need kuluvad turvakodus väga ära!

Puhka rahus kallis Garfield!
02.09.2018

...Su teekond nüüd on jõudnud lõppu
sai vaprast kehast võitu haigus,
"Jää hüvasti"...mu karje õhku…
seal vikerkaare kohal kaigub.
Ei südamest mul lahku valu
ei lahti lasta sinust tihka,
veel viimset hetke alandlikult palun
...mu õuel sajab pisaratevihma.

 


Suurt armastust sain anda sulle
mu kallis Garfield-lõvikiisuke
sa pilvepiirilt lehvitad veel mulle
nüüd oled taevas Inglike…

See luuletus on pühendatud kallile ...

Puhka rahus kallis Borka!
31.08.2018

Ma tahaksin, et sellised uudised maailmast kaoksid ja neid ei tuleks enam kunagi... aga kahjuks pole see võimalik. Mõned päevad tagasi tabas nii mind kui paljusid teisi asjaosalisi kõige kurvem šokk siin elus: oma kodus, kus ta oli jõudnud olla vaid kuu aega, lahkus ootamatult meie kõigi suur lemmik Borka.
Borka oli terve päeva täiesti tavaline ja õhtul leidis pere ...

Juuli lõpus kirjutasin, et Bennu kõrvad on väga haiged, ta vajab operatsiooni, ja palusin teie abi opiraha kogumiseks
29.08.2018

Tänu teie lahketele annetustele saigi Bennu 27. augustil opile. Annan teada, et operatsioon möödus igati edukalt ja eile õhtul jõudis ta tagasi minu hoolde kodusele ravile ja jälgimisele. Bennult võeti ka bakteriproov, et saada teada, milline antibiootikum talle kõige paremini mõjuma peaks, selle tulemusi veel ootame. Loodame, et kõrvad ei tee enam Bennukesele häda ega põhjusta talle pidevat ebamugavat nohu ...

Puhka rahus kallis Griff!
10.08.2018

Täna on kõige kurvemad uudised. Pisike 3-kuune Griff, Märjamaalt leitud kassipoeg, lahkus meie hulgast täna öösel. Griffil oli juba mitu päeva väga halb, ta oli täiesti apaatne ja kõigest väsinud. Sundtoitmisega hoiti teda kliinikus elus, kuid väike organism oli liiga nõrk ja kahjustunud. Kallis Griff, me tegime kõik, mis oli meie võimuses, kuid sa otsustasid, et pilve peal on sul ...

Suured tänud AS Mobec annetuse eest
06.08.2018

Just käisid siin AS Mobeci toredad esindajad, kes tõid mu kassidele suure hulga kuivtoidu proovipakke. Suur-suur tänu, AS Mobec, see annetus kulub väga ära! 

Märjamaa kassipere kliiniku-uudised
12.07.2018

5-liikmeline kassipere sõitis Tallinna kliinikusse 4. juulil - kõik olid tugevas herpeses, neil oli raskusi lõhna tundmisega ning kõhud väga lahti. Kõige suurem mure oli ühe pojaga, kes muutus loiuks, ei söönud enam ja vaid konutas.

Praeguse seisuga on kolmel pojal (tüdrukud Gloria ja Glaudia ja poiss Glenn) palju parem ja nad tulid tagasi minu juurde kodusele ravile. Silmad küll veel ...

Puhka rahus kallis Petschkin!
05.07.2018

Mul on väga kurvad uudised. Mõned tunnid tagasi lahkus meie seast valge Petschkin. Tal oli viimase staadiumi kõhunäärmekasvaja. Lasin tal enda juures rahulikult oma viimaseid päevi veeta, kuni tal veel vähegi tervist ja elurõõmu jagus. Eile õhtul hakkas Petschkinil aga väga halb, ta ei söönud enam, oli loid ja oksendas. Kuna kassike ilmselgelt piinles, oli aeg tal rahus vikerkaare taha ...

Kahjuks on täna veel halbu uudiseid - viimasena minu hoolde jõudnud kassipere on kliinikus
05.07.2018

Viieliikmeline punastes toonides kassipere (ema ja 4 poega), kes leiti siit samast lähedalt laudast ja keda taheti kas varjupaika viia või magama panna, on terves koosseisus väga haige. Neil on tugev herpes, poegadel silmad mäda täis ja kinni paistetanud, lisaks on neil kõhud väga korrast ära. Eile hommikuks oli üks poeg nii kehvas seisus, et lamas apaatsena liivakastis ning ma ...

Armsad sõbrad - vabandan, et ma ei ole teist paljude kirjadele vastanud!
02.07.2018

Teen seda jõudumööda ja esimesel võimalusel. Mulle on väga tähtis, et abi pakute ja mu loomade tervise kohta küsite! Hetkel tuleb aga kirju väga palju, ent minu hoole all on ca 75 looma, kes mind pidevalt vajavad. Mul on mitu lutibeebit ja paljud loomad on haiged. Nende heaolu on praegu mu esmane prioriteet. Loodan väga, et mõistate ega ole mu ...

Heategevuslik kaugseanss: Tänulikkus
10.06.2018

Täna õhtul toimub heategevuslik kaugseanss - Tänulikkus. See seanss on mõeldud neile, kel pole vahemaa tõttu võimalik kohale tulla, kuid soovivad siiski saada ühe mõnusa seansi ja samas panustada loomade eludesse. Vaata SIIA.

Saage tuttavaks minu uute lutibeebidega! Armsad, kas pole?
06.06.2018

Paraku on selle armsuse ja toreduse taga tegelikult kurb lugu - pisikesed kassipojad võeti ära ema juurest, keda nad veel väga vajasid. Nad ei söö veel ise ja lisaks emapiimale saaksid nad kassiemalt vajalikke antikehi, mis neid haiguste eest kaitsevad, rääkimata õigest hoolitsusest, turvatundest ja olulistest õppetundidest kassiks olemise kohta.
Kahjuks ei ole mul hetkel mingit võimalust pisikeste ema kätte ...

Head sõbrad!
30.05.2018

Minu hoole all olevad kiisud vajavad hädasti pesamaterjali. Selleks sobivad pleedid, saunalinad, fliistekid, voodipesu (linad, tekikotid, padjapüürid).

Kui teil on sahtlites ja kappides niisugust puhast, kuid kasutuseta seisvat tekstiilikraami, siis võtke ühendust meiliaadressil info@gabrieliloomadeelu.eu ja lepime kokku, kuidas annetus kiisudeni jõuaks!

Lääne-Virumaalt leiti jõhkralt piinatud kass Mihkel
22.05.2018

Kallid sõbrad! Minu juurde on jõudnud mitmed õnnetud ja halvas seisus loomad, aga sellist juhtumit, nagu Rakkest pärit kassi Mihkli lugu, pole mu silmad veel näinud. Raske on seda isegi kirja panna, sest mõistus keeldub uskumast, et inimesed võivad süütule loomale nii teha!

Mihkel jäi kohalikele inimestele silma, sest tal oli saba katki. Arvates, et loom on ...

Täna tahan teiega jagada üht rõõmustavat uudist
27.04.2018

Nimelt on firma Bonamore OÜ saanud valmis minu uue kodulehe! Koduleht valmis heategevuse korras ja uskumatult kiiresti. Kõik loomad ja andmed ei ole veel sinna üle kantud.
Suur-suur ja südamlik tänu Bonamore-le! Tänu uuele veebilehele, mille abil saan oma loomad märgatavaks teha, on neil kindlasti palju suuremad šansid kodu leida. Olen lõpptulemusega ääretult rahul, kõik on nii selge, mugav ja loomulikult ilus! Teeb ...

Head sõbrad!
11.04.2018

Kõigepealt soovin tänada kõiki, kes on minu majutusmurele siiralt ja südamega kaasa elanud ning pakkunud kogu abi, mis nende võimuses! Uskuge, olen selle headuse eest pisarateni tänulik ja heldinud!

Täna ilmus aga Raplamaa Sõnumites artikkel, kus Märjamaa vald väidab ajakirjanikule, et minu maja ei olegi kunagi plaanitud lammutada ja olen sotsiaalmeedias valeinfot levitanud.
Ma tõesti ei soovi, et minust jääks valetaja ...

Kallid Gabrieli Loomade Elu hoiukodu toetajad!
14.03.2018

Olen siin pikalt mõelnud, kas ja kuidas teile teada anda hetkeolukorrast, millesse elu keerdkäigud mind ja mu loomi mässinud on. Aga te olete mulle nii siiralt ja vankumatult toeks olnud, alati annetanud, alati kaasa elanud, koos minuga rõõmustanud ja kurvastanud, seega on teil õigus teada, mis hoiukoduga toimub.

Nimelt umbes kolm nädalat tagasi sai mu pere vallalt teate, et maja, kus ...

Pühapäeval käisid mul külas toredad Stine ja Getter
20.02.2018

Nad tõid kassidele pesasid, mänguasju, toitu, samuti närilistele süüa ja hooldustarbeid. Nad olid siin peaaegu 2 tundi, andsid kiisudele kanafileed ja rääkisid juttu. Getter tõi veel enda tehtud küpsiseid ja muffineid, mis viisid keele alla ja said söödud juba samal päeval! Ja mis kõige tähtsam - Getter kinkis mulle lisaks veel ka väga vajaliku sülearvuti ja kuvari! Mu vana arvuti ...

Veel üks tore uudis
07.02.2018


Selline armas koer Otto de Corgi andis hiljuti välja omanimelise kalendri, ja kalendri müügitulust saadud raha eest ostsid nad koos oma peremehega minu hoiukodu kiisudele süüa. Nagu näete, on seda märkimisväärne kogus! Suur-suur tänu Ottole, tema peremehele ja kõigile neile headele inimestele, kes kalendrit ostsid. Kõik kulub väga ära ja tänu teile on mu hoolealustel nüüd pikka aega söögiga ...

Suured tänud Kreatiiv OÜ-le!
09.09.2017

Soovin kogu südamest TÄNADA ja KIITA firmat, kes ulatas mulle abikäe ja tegi tasuta minu hoiukodu jaoks pärisoma logo. Südamest suured tänud Kreatiiv OÜ-le.

www.kreatiiv.ee

Mind kutsuti täna pulma ja käisin ka
07.07.2017

Ei-ei, mitte kassipulma, minu kiisud on kõik lõigatud ja ei mingit pulmatralli enam. Aga ikka päris pulmas käisin, kus kaks armastajat abiellusid Piret ja Aalik. Mõlemad on suure südame ja hooliva hingega inimesed, sest pulma külalistelt paluti tuua minu hoiukodu kiisudele kingid, ei muud. Kui mulle sellest räägiti ja kutse sain, tuli pisar silma, kuivõrd häid inimesi on olemas, kes ...

Kallid sõbrad!
14.01.2017

Alustuseks SUUR-SUUR tänu kõigile, kes on mind ja mu hoolealuseid nii pühade ajal kui ka enne ja pärast neid toetanud ja meeles pidanud! Oleme saanud palju väga vajalikke pakke, mille üle on siiralt hea meel. Südame teeb soojaks, et nii paljud hoolivad ja märkavad, nii paljud tahavad teha midagi head loomakeste heaks, kes ise ennast aidata ei oska.

Aga infoks neile, ...