Uudised

Suurimad tänud Magnetic Towel OÜ-le!
14.09.2018

Täna tuli mulle ootamatu pakk, mille oli saatnud õpilasfirma Magnetic Towel - pakis oli ca 130 uhiuut pehmet rätikut mu hoolealustele pesamaterjaliks. Suur-suur tänu selle ülivajaliku ja helde annetuse eest! Kõik need kuluvad turvakodus väga ära!

Lääne-Virumaalt leiti jõhkralt piinatud kass Mihkel
22.05.2018

Kallid sõbrad! Minu juurde on jõudnud mitmed õnnetud ja halvas seisus loomad, aga sellist juhtumit, nagu Rakkest pärit kassi Mihkli lugu, pole mu silmad veel näinud. Raske on seda isegi kirja panna, sest mõistus keeldub uskumast, et inimesed võivad süütule loomale nii teha!

Mihkel jäi kohalikele inimestele silma, sest tal oli saba katki. Arvates, et loom on ...

Täna tahan teiega jagada üht rõõmustavat uudist
27.04.2018

Nimelt on firma Bonamore OÜ saanud valmis minu uue kodulehe! Koduleht valmis heategevuse korras ja uskumatult kiiresti. Kõik loomad ja andmed ei ole veel sinna üle kantud.
Suur-suur ja südamlik tänu Bonamore-le! Tänu uuele veebilehele, mille abil saan oma loomad märgatavaks teha, on neil kindlasti palju suuremad šansid kodu leida. Olen lõpptulemusega ääretult rahul, kõik on nii selge, mugav ja loomulikult ilus! Teeb ...

Head sõbrad!
11.04.2018

Kõigepealt soovin tänada kõiki, kes on minu majutusmurele siiralt ja südamega kaasa elanud ning pakkunud kogu abi, mis nende võimuses! Uskuge, olen selle headuse eest pisarateni tänulik ja heldinud!

Täna ilmus aga Raplamaa Sõnumites artikkel, kus Märjamaa vald väidab ajakirjanikule, et minu maja ei olegi kunagi plaanitud lammutada ja olen sotsiaalmeedias valeinfot levitanud.
Ma tõesti ei soovi, et minust jääks valetaja ...

Kallid Gabrieli Loomade Elu hoiukodu toetajad!
14.03.2018

Olen siin pikalt mõelnud, kas ja kuidas teile teada anda hetkeolukorrast, millesse elu keerdkäigud mind ja mu loomi mässinud on. Aga te olete mulle nii siiralt ja vankumatult toeks olnud, alati annetanud, alati kaasa elanud, koos minuga rõõmustanud ja kurvastanud, seega on teil õigus teada, mis hoiukoduga toimub.

Nimelt umbes kolm nädalat tagasi sai mu pere vallalt teate, et maja, kus ...

Pühapäeval käisid mul külas toredad Stine ja Getter
20.02.2018

Nad tõid kassidele pesasid, mänguasju, toitu, samuti närilistele süüa ja hooldustarbeid. Nad olid siin peaaegu 2 tundi, andsid kiisudele kanafileed ja rääkisid juttu. Getter tõi veel enda tehtud küpsiseid ja muffineid, mis viisid keele alla ja said söödud juba samal päeval! Ja mis kõige tähtsam - Getter kinkis mulle lisaks veel ka väga vajaliku sülearvuti ja kuvari! Mu vana arvuti ...

Veel üks tore uudis
07.02.2018


Selline armas koer Otto de Corgi andis hiljuti välja omanimelise kalendri, ja kalendri müügitulust saadud raha eest ostsid nad koos oma peremehega minu hoiukodu kiisudele süüa. Nagu näete, on seda märkimisväärne kogus! Suur-suur tänu Ottole, tema peremehele ja kõigile neile headele inimestele, kes kalendrit ostsid. Kõik kulub väga ära ja tänu teile on mu hoolealustel nüüd pikka aega söögiga ...

Suured tänud Kreatiiv OÜ-le!
09.09.2017

Soovin kogu südamest TÄNADA ja KIITA firmat, kes ulatas mulle abikäe ja tegi tasuta minu hoiukodu jaoks pärisoma logo. Südamest suured tänud Kreatiiv OÜ-le.

www.kreatiiv.ee

Mind kutsuti täna pulma ja käisin ka
07.07.2017

Ei-ei, mitte kassipulma, minu kiisud on kõik lõigatud ja ei mingit pulmatralli enam. Aga ikka päris pulmas käisin, kus kaks armastajat abiellusid Piret ja Aalik. Mõlemad on suure südame ja hooliva hingega inimesed, sest pulma külalistelt paluti tuua minu hoiukodu kiisudele kingid, ei muud. Kui mulle sellest räägiti ja kutse sain, tuli pisar silma, kuivõrd häid inimesi on olemas, kes ...

Kallid sõbrad!
14.01.2017

Alustuseks SUUR-SUUR tänu kõigile, kes on mind ja mu hoolealuseid nii pühade ajal kui ka enne ja pärast neid toetanud ja meeles pidanud! Oleme saanud palju väga vajalikke pakke, mille üle on siiralt hea meel. Südame teeb soojaks, et nii paljud hoolivad ja märkavad, nii paljud tahavad teha midagi head loomakeste heaks, kes ise ennast aidata ei oska.

Aga infoks neile, ...