TAGASI - Otsin Kodu

Säpsu

23.04.2018
Liik: Kass
Sünniaeg: Ca 2012
Sugu: Emane
Tehtud protseduurid: Steriliseeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje

Tere, mina olen Säpsu. Vaatate, et nii üllatunud nägu ja suured silmad? No muidugi on, sest võtab ikka imestama küll ju, et minusugusel toredal kassil päris oma kodu pole. Pean siin teiste kassidega ühiselamut jagama, aga see mulle üldse ei meeldi, sest kitsas on ja mingit privaatsust pole. Ma ei taha eriti teisi kasse… tahaksin olla kellegi ainus ja kõige kallim lemmikloom!
Mul on raske minevik olnud. Kaotasin külmas õues elades oma pojad. See oli kurb. Selle tagajärjel tekkis mastiit ja see oli väga valus. Peale selle oli kodutuna ringi hulkudes alati nii-nii kõva nälg, et ükskord ma lihtsalt enam ei suutnud ja sõin kilet, et midagigi kõhtu saaks… ja ma kaotasin rängas olelusvõitluses ka ühe tagakäpa kõik varbad peale ühe.
Nüüd olen tegelikult juba mitu kuud Gabrieli juures soojas olnud ja need katsumused hakkavad vaikselt ununema. Mõni päev ei mõtle ma enam üldse oma vaestele pisikestele, kes ei saanud suureks kasvada.
Tegelikult ma ju tean, et pole enam pisike nunnu kassipoeg, et ma olen defektne – puuduvad varbad -, ja et kõigil kiisusõpradest inimestel juba on oma kassid kodus olemas. Aga ehk leidub siiski veel keegi, kellele meeldin just mina? Just sellisena, nagu ma olen – ebatäiuslikuna? Ma luban, et vähemalt iseloom on mul täiuslik – olen 100% sõbralik ja inimest armastav loom! Ja samuti on täiuslik see armastus, mida ma sinu vastu tundma hakkan. Täiuslik, ja kõikehõlmav.

Kui minu lugu sind puudutas ja tahaksid mulle igavest kodu pakkuda, palun kirjuta minu hoiuinimesele Gabrielile meiliaadressile kodu@gabrieliloomadeelu.eu!