TAGASI - Otsin Kodu

Picatso

04.08.2019
Liik: Kass
Sünniaeg: 24.04.2019
Sugu: Isane
Tehtud protseduurid: Kastreeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje

Picatso on väike kassipoiss, kes nägi ilmavalgust käesoleva aasta aprillikuus ning saabus hoiukoju koos oma ema Pippaga suve alguses. Ainsale pojale jätkus emal hoolt ja armastust küllaga ning Picatsost on sirgunud juba tubli ning asjalik rüblik. Mängulusti, hüppamist ja kargamist jagub tema päevadesse hulgi.
Paraku on kassipoja ainsaks mängukaaslaseks olnudki vaid ta ema, mille tõttu on Picatso emasse väga kiindunud ja temast eemale väga minna ei taha. Kõik tundub veel hirmutav ja kole. Siiski, siiski on inimese süles ju täitsa tore tal olla ning mõned korrad on seda ka nurrumootori saatel kinnitanud.
Picatso on hetkel parimas eas, mil väikemees võiks oma päris koju minna ning uut ja põnevat kogema hakata. Uus kodu peab muidugi sellega arvestama, et üle öö muutusi ei sünni ja andma talle aega vaikselt harjuda, kuid siiski olen veendunud, et Picatsost kasvab mõnus ja tore kaaslane.
Kui tunned, et oled valmis pisikesele Picatsole turvalist ja toetavat kodu pakkuma, siis kirjuta mulle meiliaadressile kodu@gabrieliloomadeelu.eu!