TAGASI - Otsin Kodu

Elisabeth

29.04.2019
Liik: Kass
Sugu: Emane
Tehtud protseduurid: Steriliseeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje

Kiisuemme Elisabeth, kes poegis võõrasse lauta riiulile oma tillukesed pojad, kaotades ühe neist õnnetult, jõudis kahe allesjäänud kiisubeebiga (Philip ja Edward) minu juurde hoiukoju aprillis 2017 aastal. Elisabeth hoolitses hästi oma pojukeste eest ja kasvatas neist tublid ja hakkajad kassipoisid. Mõlemad karvapallid said omale toredad kodud ja kassiemme kolis suurde kassituppa oma kodu ja inimest ootama.
Kassitoas on palju kasse ja Elisabeth tunneb ennast nende seltsis suurepäraselt. Isegi nii suurepäraselt, et suhtlus inimesega polnud talle enam vajalik. Mitmed huvilised on käinud temaga tutvumas, kuid Elisabethiga kontakti saada ei õnnestunud. Kahjuks ongi suurte kassitubade üks suur miinus just see, et aremad kassid kaovad julgemate varju ja sotsialiseerimine võtab rohkem aega.
Vaikselt- vaikselt on aga hakanud kiisuke huvi tundma inimese tegemiste vastu, uudishimu kasvab ja üha rohkem on võimalik temaga suhelda. Just nimelt suhelda, sest Elisabeth jutustab. Ta vaatab oma ilusate roheliste silmakestega sulle sügavale silma ja „räägib“ oma armsa ning malbe häälega. Ka külalistega armastab kiisuemme vestelda.
Paraku ei ole Elisabeth harjunud paidega, pigem ta neid veel ei soovi. Seetõttu on see ilus kiisuke jäänud kassituppa oma kodu ootama juba üsna kauaks. Uus kodu peab arvestama kindlasti sellega, et kassikese usalduse võitmiseks kulub aega ja päris sülekiisuks ei pruugi ta kunagi muutuda, kuid kassid on ju imelised loomad ja mitte kunagi ei oska me etta aimata, mis üllatusi neil meile varuks on. Kõik vajalikud protseduurid on kiisuemmele tehtud ja uude koju minekuks mingeid takistusi pole.
Kui sa tunned, et oled valmis pakkuma pisut tõrksale kiisule kodu ning oled valmis tegema pingutusi Elisabethi südame võitmiseks, siis saada mulle palun kiri meiliaadressile kodu@gabrieliloomadeelu.eu.