Meedia

Sõnatuks võttev julmus: Lääne-Virumaalt leiti jõhkralt piinatud kass
22.05.2018

Loomapäästja Gabriel Vodolaztšenko on ravima pidanud mitmeid õnnetuid ja halvas seisus loomi, ent sellist juhtumit, nagu Rakkest leitud kassi lugu, polnud noormehe silmad veel näinud.

«Raske on seda isegi kirja panna,» kirjeldas 19-aastane Vodolaztšenko. «Mõistus keeldub uskumast, et inimesed võivad süütule loomale nii teha.» Kass Mihkel jäi kohalikele inimestele silma, sest tal oli saba katki. Arvates, et loom oli auto alla ...

Päeva kangelastegu! Noormees päästis kolme tuvi elu
17.03.2018

«Paljudele inimestele tuvid ei meeldi, aga mina jumaldan tuvisid,» põhjendab oma tegu Gabriel Vodolaztšenko, 19aastane Märjamaa noormees, kes on päästnud sadu hüljatud ja haavatud loomi.
Pikemalt lugu loe SIIT.

Allikas: Elu24.ee

Vana-Vigalas peab noormees väikeses korteris loomade varjupaika
29.01.2018

“Ringvaate” reporter Christel Karits käis külas Vana-Vigalas Gabriel Vodolaztšenkol, kes peab väikeses korteris loomade varjupaika. Hetkel on tema juures hoiul üle kolmekümne kassi, kolm siili ja veel mitmeid teisi loomi.

Noormees selgitas, et viimasel ajal ei ole ta oma kodu lähedalt enam hüljatud kasse leidnud, varem võttis ta kõik need loomad enda juurde hoiule. “Üle Eesti tuleb minu juurde kasse ja ...

Suure südamega noormees pakub peavarju 37 kassile ning mitmele tuvile, siilile, jänesele ja kilpkonnale
10.01.2018

Lähme Raplamaale, külla 19-aastasele Gabrielile, kelle kodus on leidnud peavarju 37 kassi ning mitu tuvi, siili, jänest ja kilpkonna. Miks ta nii palju loomi peab ja kas see tal üle jõu ei käi?
Vaata videot SIIT.

Autor: Virgo Pärn
Allikas: TV3 Play

Aasta loomasõber on suure südamega 19-aastane noormees
05.01.2018

Oma esimese hoolealuse leidis ta kõigest 13-aastase poisikesena veelombist. Peagi sai selgeks, et just loomadega tegelemine ongi Gabrieli südamesoov. Nii sündiski varjupaik „Gabrieli loomade elu“, mille eestvedamise eest tunnustas Gabrieli heategevusliku kampaania raames tuntud loomaaktivist Kertu Jukkum uhiuue nutitelefoniga. Seda ikka selleks, et Gabrielil oleks lihtsam oma hoolealustest pilte teha ja neile sotsiaalmeedia kaudu uus kodu leida.
Loomulikult soovis ...

Elu24 peatoimetaja tunnustus
03.01.2018

2017. aasta loomasõbra tiitliga pärjatud 19-aastane Raplamaa noormeest Gabriel Vodolaztšenkot tunnustas heategevusliku kampaania raames Elu24 peatoimetaja ja tuntud loomaaktivist Kertu Jukkum, kes kinkis talle uhiuue nutitelefoni.

“Gabrieli loomade elu” ettevõtmist vedav noormees jäi Jukkumile silma juba detsembrikuus, kui koos Samsungiga otsiti head, siirast ning ühiskonnas suureks eeskujuks olevat inimest. Kertu soov oli teha kink just Gabrielile, kes sai jõuludeks uhiuue Samsung ...

Kodutute loomade päästeingel: kunagi pole tuba tühi – kui üks koju läheb, tuleb teine asemele!
31.12.2017

19 aastase Gabriel Vodolaztšenko tegeleb kodutute kasside päästmisega ja neile uute kodude leidmisega. „Aasta jooksul on minu käe alt läbi käinud üle saja kassi,” räägib noormees. Loe pikemalt SIIT.

Allikas: Õhtuleht

Aasta loomasõbraks valiti omakasupüüdmatult loomi ja linde aidanud Vana-Vigala noormees Gabriel Vodolaztšenko
21.12.2017

Aasta loomasõbraks valis ELL Raplamaal, Vana-Vigalas elava noormehe Gabriel Vodolaztšenko seoses tema aastate pikkuse omakasupüüdmatu tööga loomade ja lindude abistamisel.

„Õnneks oli ka väärikaid loomasõbra kandidaate õige mitu, aga Gabrieli kasuks rääkis tema noorus“, lausus ELL juhatuse liige Heiki Valner. „See on lihtsalt imetlusväärne, et üks nii noor inimene märkab ja tahab teisi elusolendeid pühendunult aidata. Tavaliselt on noortel ju hoopis ...

Tõeline päästeingel: Eesti noormees turgutas kraavi surema jäetud kassipoja taas elule
01.12.2017

Gabriel Vodolaztšenko on 19-aastane noormees, kelle südameasjaks on hätta sattunud loomade ja lindude aitamine. Hiljuti saatis ta uude koju kassi, kes kohutavas olukorras kraavi surema oli jäetud.

Noormees kirjutas Facebookis, et kass, kelle nimeks sai Catherine, saabus tema hoole alla 23. juulil. «Valvasin tema juures öö otsa. Pisarad tulid silma — kui palju küll võib üks pisike õnnetuke kannatada,» kirjeldas Gabriel. ...

Eluraskustes ekselnute hoiukodu
01.12.2017

Tutvu Gabrieli ja tema hoolealuste lugudega lähemalt Maakodu detsembrikuu paberajakirjast või digiversioonist SIIT

Allikas: Maakodu