TAGASI - Otsin Kodu

Ada

28.01.2019
Liik: Kass
Sünniaeg: 05.08.2018
Sugu: Emane
Tehtud protseduurid: Steriliseeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje

Ada, hallitriibuline kassiplika, on pärit Vigala jõe äärselt aiamaalt, kus ta emmede ja õe-vendadega oma paar esimest elukuud mööda saatis. Sündinud augustikuus, ei olnud tema lapsepõlv õues just kõige soojem ja mõnusam, kuid õnneks pääses kogu kassipere kõige kurjemate ilmade eel hoiukoju varjule, nii et kassipoeg sai edasi kasvada ja kosuda juba soojas ja turvalises keskkonnas. Muidugi ei jäänud ka haigus tulemata – vesised silmad ja tatine ninake, kuid õnneks vaid kergemal kujul.
Pisike Ada ei olnud inimesega varem kokku puutunud ja seetõttu oli susin ja turtsumine kiire tulema, kuid üsna ruttu ta rahunes ja harjus paitamise ning süllevõtmisega. Jah, ta ehk ei oska seda veel täielikult nautida ja soovida, kuid iga päevaga läheb ta aina julgemaks ning ilmselgelt toimub täielik ning lõplik avanemine oma kodus, oma inimese paikäte all.
Võib ju olla, et tema karvkate on tavaline, hallitriibuline, kuid kui sa mõistad, et just lihtsuses peitubki võlu ning sind ei heiduta Ada arglik loomus, siis ehk on just selline väike kiisu sinu kodust puudu ning ajapikku ja armastusega võite luua imelise suhte.
Ada on kiibistatud, steriliseeritud ja vaktsineeritud ning saanud regulaarselt parasiiditõrjet. Huvi korral palun kirjuta meiliaadressile kodu@gabrieliloomadeelu.eu ning tule Adaga tutvuma.